Select Language

لیست مقالات

تعداد آیتم ها در هر صفحه

آشنایی با گیاهان دارویی کوهستانی

برای درمان بیماری های افسردگی از این گیاه بسیار استفاده می شود، زیرا سبب کاهش استرس های روحی می شود. خاصیت این گیاه دارویی کوهی به قدری زیاد است که از دم نوش آن بسیار استفاده می شود. درمان آکنه و جوش، درمان بیماری های مرتبط با قاعدگی و پریود، فشار خون بالا، درمان دیابت و قند خون، سرما خوردگی و گلو درد و بیماری های مرتبط با انواع سرطان استفاده از این گیاه توصیه  شده است.

درمان زانو درد

کفش نامناسب و یا بوت سنگین به تنهایی از عوامل بروز زانو درد نمی باشند و عوامل دیگری در ایجاد فشار به زانوها مؤثرند. سفتی کف پا و زمانی که کف پا در حالت سفت و سختی قرار دارد، در هنگام گام برداری و راه رفتن و با تغییر طول پا و ستون فقرات فشار هایی به زانوها وارد می کند که ممکن است جبران ناپذیر باشد. برای جبران این فشار ها می توانید از کفش هایی با کفه ی نرم و طبی استفاده کنید و این آسیب ها را به حداقل برسانید.

راهنمای خرید لباس و پوشاک کوهنوردی

پس بهتر است با خود یک سویشرت نازک همراه داشته باشید تا در صورت سرد شدن هوا آن را به تن کنید. نیازی نیست از چکمه های زمستانی استفاده کنید با این تصور که تمام مسیر گل و لای است به شما توصیه می کنیم از یک کفش مناسب ورزشی با لژ های سبک استفاده کنید تا مسیر را به راحتی و بدون خستی طی کنید. کوهنوردی در فصل بهار بدون حشرات موزی نیست پس از کلاه و دستکش نیز در صورت نیاز می توانید بهره بگیرید.

راهنمای جامع و کامل ویروس کرونا: هر چیزی که باید بدانید!

کرونا ویروس ها گروهی از ویروس های متعلق به خانواده Coronaviridae هستند که هم حیوانات و هم انسانها را آلوده می کنند. کرونا ویروس های انسانی می توانند باعث ایجاد بیماری خفیف مشابه سرماخوردگی شوند، در حالیکه برخی دیگر باعث بیماری شدیدتر می شوند (مانند MERS – سندرم تنفسی خاورمیانه و SARS – سندرم شدید تنفسی حاد). کرونا ویروس جدیدی است که قبلا در انسان مشاهده نشده بود اما در دسامبر سال 2019 در ووهان چین ظاهر شد.

آموزش عکاسی بهتر از کودکان

هیچ چیز پیچیده ای در مورد این کار وجود ندارد. نیازی نیست که شما سررشته ای در روانشناسی کودک داشته باشید تا درک کنید که بچه ها دوست دارند بازی کنند. این علت اصلی وجود آنها از نظر خودشان است. در بهترین تصاویری که من از کودکان دیده ام، بچه ها غرق بازی بوده اند یا در لحظاتی ثبت شده اند که برای آنها طبیعی است. این ممکن است چیزی شبیه یک آشپزخانه گِلی و آشفته، ساخت لگو، خانه ساختن، یا نوازش آرام پدر قبل از خواب باشد. هر چه که هست، از فرصت استفاده کنید و دوربین یا گوشی خود را بی سر و صدا بیرون آورید.